Oprogramowanie

Realizujesz usługi, które mogą być interesujące dla użytkowników? Opowiedz o tym, a jeśli szukasz wykonawcy, to jesteś równie mile widziany.
Wioletta

Oprogramowanie

Post autor: Wioletta »

W najbliższym czasie planuję otworzyć własną praktykę (stomatologiczną). Szukam sprawdzonego oprogramowania. Aplikacja powinna zawierać wszystko, co związane z pracą dentysty: rejestrację pacjenta, moduł płatności czy archiwizację dokumentów. Chętnie rozważę każdą sugestię (najbardziej zależy mi, aby aplikacja koniecznie posiadała te funkcje: rejestrację pacjenta, moduł płatności oraz archiwizację dokumentów ). Z góry dziekuję za wszystkie polecenia. Pozdrawiam.
Paweł0000

Re: Oprogramowanie

Post autor: Paweł0000 »

zastanów się nad mednote od comarch. oprogramowanie medyczne musi być przede wszystkim proste w ogarnięciu i jednocześnie zawierając przy tym wszystkie funkcjonalności usprawniające obieg dokumentów, uzupełnianie informacji medycznych, z wygodnym wystawianiem e-recept itd. A tu właśnie jest wszystko, czego potrzebowałabyś dla normalnego funkcjonowania gabinetu. Nie znam za dużo innych oprogramowań lub apek, bo korzystam z mednote we własnym gabinecie z momentu otwarcia. Tak czy inaczej, wyszukaj w internecie więcej info :)

wago polska
Robert3

Re: Oprogramowanie

Post autor: Robert3 »

Długo szukałem platformy do swojego prywatnego gabinetu, która pomoże przechowywać dane na temat pacjenta, wypisywać recepty, skierowania, zwolnienia lekarskie oraz będzie mi pomagać w rozliczaniu wizyt. Najlepszą z platform do zarządzania placówką medyczną jest Klinika 24, który znakomicie wspomaga pracę całego personelu. Nie ma się co rozpisywać. Jest naprawdę świetna. Mogę ją szczerze polecić. Polecam z całego serca. Pozdrawiam serdecznie........ :)
dr Łukasz

Re: Oprogramowanie

Post autor: dr Łukasz »

Korzystam od kilku tygodni z tej platformy Klinika 24. Jest to dla mnie odkrycie, gdyż jest bardzo pomocna w wystawianiu recept, skierowań i zwolnień, czyli wszystko co związane z pracą lekarza jeśli chodzi o dokumentację. Szybciej zajmuje mi wprowadzanie dokumentacji oraz mogę ją udostępnić dla Pacjenta. Jest to dobre rozwiązanie. Jeśli szukasz usprawnienia pracy w swoim gabinecie to warto wypróbować tej platformy...... Pozdrawiam serdecznie..... :)
Paweł

Re: Oprogramowanie

Post autor: Paweł »

>> Korzystam od kilku tygodni z tej platformy Klinika 24. Jest to dla mnie odkrycie, gdyż jest bardzo pomocna w wystawianiu recept, skierowań i zwolnień, czyli wszystko co związane z pracą lekarza jeśli chodzi o dokumentację. Szybciej zajmuje mi wprowadzanie dokumentacji oraz mogę ją udostępnić dla Pacjenta. <<

A czy ta platforma posiada również możliwość wideokonsultacji z Pacjentem? W sumie to jedno z najważniejszych dla mnie funkcji tego typu oprogramowania. Dziękuję za odpowiedź.
ODPOWIEDZ