Program do gabinetu medycznego. Który wybrać?

Realizujesz usługi, które mogą być interesujące dla użytkowników? Opowiedz o tym, a jeśli szukasz wykonawcy, to jesteś równie mile widziany.
Elena

Program do gabinetu medycznego. Który wybrać?

Post autor: Elena »

Mam ogromny problem z wyborem programu do gabinetu medycznego. Mam kilka na oku. Wszystkie są w podobnych cenach, rozwiązaniach technologicznych i funkcjonalności. Najbardziej moją uwagę przykuł Aurero, głównie ze względu na łatwość obsługi, czego brakuje wszystkim pozostałym, oraz bardzo miłego handlowca. Niemniej pytanie, czy to wystarczy? Waham się, bo jednak bądź co bądź, to program wybiera się raczej raz na wiele lat, a nie jak w ostatnim czasie, na wiele zmian. Podpowiedzcie mi, proszę. Czy https://aurero.com/ to dobry wybór?
alealeksandra

Re: Program do gabinetu medycznego. Który wybrać?

Post autor: alealeksandra »

Też długo poszukiwałam idealnej aplikacji do mojego gabinetu, takiego, która będzie jednocześnie łatwa w obsłudze oraz będzie miała wszystkie funkcję, których potrzebuję. Od zawsze miałam duży problem z zapisywaniem terminów wizyt pacjentów, prowadzeniu rozliczeń z pacjentami. Od dłuższego czasu używam MedNote i nie zamierzam go zmieniać. Jest naprawdę intuicyjny i wszystko mam poukładane. Do tej pory żadna wizyta mi nie umknęła. Polecam serdecznie. Pozdrawiam.
Elena

Re: Program do gabinetu medycznego. Który wybrać?

Post autor: Elena »

Ooo, dziękuję "alealeksandra" za polecenie. Przejrzałam ofertę i jest całkiem korzystna w porównaniu do innych, konkurencyjnych ofert. Wierzę, że aplikację MedNote, którą poleciłaś usprawni moją pracę z Pacjentem (będę mogła poświęcić dla niego więcej czasu, a nie ukrywam jest to dla mnie piorytet), wprowadzi w końcu porządek w moich dokumentach oraz zapanuje nad wizytami Pacjentów. Doczytałam również, że ma wiele funkcji, które mogą mi się przydać. Pozdrawiam serdecznie.
PawełSołtysik

Re: Program do gabinetu medycznego. Który wybrać?

Post autor: PawełSołtysik »

Najlepszy z programów do zarządzania placówką medyczną jest Optimed NXT, który znakomicie wspomaga pracę całego personelu medycznego. Ogromnym atutem jest możliwość zastosowania go w wielu miejscach (w gabinecie czy w pracowni). Od dawna szukałem programu, który jest intuicyjny i potrafi zrobić wszystko, co związane z pracą lekarza. Szybki dostęp do historii pacjenta lub czas wprowadzania danych zajmuje dosłownie chwilkę. Mogę go szczerze polecić. Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ