Prowadzenie gabinetu

Realizujesz usługi, które mogą być interesujące dla użytkowników? Opowiedz o tym, a jeśli szukasz wykonawcy, to jesteś równie mile widziany.
Celinaaa3

Prowadzenie gabinetu

Post autor: Celinaaa3 »

Poszukuję sprawdzonej platformy do prowadzenia własnego, prywatnego gabinetu. Zależy mi aby platforma zawierała w sobie wszystkie potrzebne do tego funkcję. Najbardziej zależy mi jednak na terminarzu wizyt pacjenta oraz modułu rozliczeniowego. Program powinien zapewnić mi szybki dostęp do dokumentacji oraz aby zapisywał dane w chmurze. Chcę całkowicie zrezygnować z dokumentacji papierowej. Czy ktoś jest w stanie polecić mi coś sprawdzonego? Dziękuję za pomoc.
Paweł K.

Re: Prowadzenie gabinetu

Post autor: Paweł K. »

Witam...... Sam byłem w podobnej sytuacji, gdyż długi czas poszukiwałem intuicyjnej platformy do moich gabinetów. Prowadzę 2 gabinety w innych częściach miasta. Często się gubiłem we wszystkim. Zależało mi prowadzeniu rozliczeń oraz prowadzeniu harmonogramu wizyt. Miałem dosyć dużo pacjentów i przyszedł czas, aby uporządkować wszystko w intuicyjnej platformie. Trafiłem na Klinika 24. Jestem bardzo zadowolony 😊 Polecam z całego serca.... Pozdrawiam...... :)
Gabi39

Re: Prowadzenie gabinetu

Post autor: Gabi39 »

Polecam Klinika24, która jest moim zdaniem najlepszą platformą do zarządzania placówką. Jeśli szukasz usprawnienia w swoim gabinecie to polecam. Od dłuższego czasu szukałam właśnie czegoś takiego. W platformie znajduje się wiele modułów, m.in. rejestracja, planowanie wizyt pacjentów oraz dostęp do dokumentacji pacjenta z możliwością jej udostępniania, które ułatwiają codzienną pracę. Często korzystam również z opcji z możliwości wideokonsultacji oraz udostępniania dokumentacji.
ODPOWIEDZ