Rozwód - potrzebny adwokat

Realizujesz usługi, które mogą być interesujące dla użytkowników? Opowiedz o tym, a jeśli szukasz wykonawcy, to jesteś równie mile widziany.
Miecio

Rozwód - potrzebny adwokat

Post autor: Miecio »

heeeeeej! długo mnie tu nie było... a to dlatego, że miałem dość sporo sprzeczek z moją "drugą" połówką. nie da się jednak dojść do porozumienia i po 3 latach nastał czas podjęcia decyzji. rozwodzimy się. nie ma już z mojej strony szansy na porozumienie się... a szkoda, bo było niekiedy bardzo przyjemnie. także tego... proszę dajcie mi jakieś namiary na sprawdzonych adwokatów od rozwodów. chciałbym możliwie jak najszybciej zamknąć ten temat i móc ruszyć dalej. w końcu żyje się tylko raz. można zacząć tak jak ja w wieku 45 lat... a co, trzeba być dobrej myśli, nie? :D
Maryśka

Re: Rozwód - potrzebny adwokat

Post autor: Maryśka »

Przykro mi to słyszeć! Naprawdę! Wyrazy współczucia, ale tak jak napisałeś - żyć trzeba dalej! Ułoży Ci się, to pewne. U mnie była taka sama sytuacja kilka lat temu i poradziłam sobie. Jestem już w drugim małżeństwie i załuję, że tak długo czekałam z decyzją o rozwodzie w przypadku pierwszego małżeństwa. Nie wahaj się, działaj!

Podrzucam Ci kilka namiarów które mogą Ci się przydać:
  • https://kancelariawojdala.pl/ - to strona kancelarii kanonicznej - przyda Ci się w przypadku chęci unieważnienia małżeństwa kościelnego (o ile miałeś takie zawarte i są ku temu postawy)
Powodzenia!
ODPOWIEDZ