Strona 1 z 1

Prowadzenie gabinetu

: 09 cze 2022, 14:23
autor: Celinaaa3
Poszukuję sprawdzonej platformy do prowadzenia własnego, prywatnego gabinetu. Zależy mi aby platforma zawierała w sobie wszystkie potrzebne do tego funkcję. Najbardziej zależy mi jednak na terminarzu wizyt pacjenta oraz modułu rozliczeniowego. Program powinien zapewnić mi szybki dostęp do dokumentacji oraz aby zapisywał dane w chmurze. Chcę całkowicie zrezygnować z dokumentacji papierowej. Czy ktoś jest w stanie polecić mi coś sprawdzonego? Dziękuję za pomoc.

Re: Prowadzenie gabinetu

: 14 cze 2022, 10:32
autor: Paweł K.
Witam...... Sam byłem w podobnej sytuacji, gdyż długi czas poszukiwałem intuicyjnej platformy do moich gabinetów. Prowadzę 2 gabinety w innych częściach miasta. Często się gubiłem we wszystkim. Zależało mi prowadzeniu rozliczeń oraz prowadzeniu harmonogramu wizyt. Miałem dosyć dużo pacjentów i przyszedł czas, aby uporządkować wszystko w intuicyjnej platformie. Trafiłem na Klinika 24. Jestem bardzo zadowolony 😊 Polecam z całego serca.... Pozdrawiam...... :)

Re: Prowadzenie gabinetu

: 20 cze 2022, 10:39
autor: Gabi39
Polecam Klinika24, która jest moim zdaniem najlepszą platformą do zarządzania placówką. Jeśli szukasz usprawnienia w swoim gabinecie to polecam. Od dłuższego czasu szukałam właśnie czegoś takiego. W platformie znajduje się wiele modułów, m.in. rejestracja, planowanie wizyt pacjentów oraz dostęp do dokumentacji pacjenta z możliwością jej udostępniania, które ułatwiają codzienną pracę. Często korzystam również z opcji z możliwości wideokonsultacji oraz udostępniania dokumentacji.

https://www.tv.starachowice.pl/wiadomosci/s/18819,dlaczego-warto-zdecydowac-sie-na-seo-pr

Re: Prowadzenie gabinetu

: 07 lip 2022, 14:00
autor: Iga_09
>> Witam...... Sam byłem w podobnej sytuacji, gdyż długi czas poszukiwałem intuicyjnej platformy do moich gabinetów. Prowadzę 2 gabinety w innych częściach miasta. Często się gubiłem we wszystkim. Zależało mi prowadzeniu rozliczeń oraz prowadzeniu harmonogramu wizyt. Miałem dosyć dużo pacjentów i przyszedł czas, aby uporządkować wszystko w intuicyjnej platformie. Trafiłem na Klinika 24. Jestem bardzo zadowolony 😊 Polecam z całego serca.... Pozdrawiam...... :) <<

Hej, powiedz mi proszę jak sprawdza się funkcja rozliczania oraz prowadzenia harmonogramu wizyt? Czy faktycznie wprowadza duże usprawnienie? Również mam duży chaos z terminami i szukam jakieś pomocy.

Re: Prowadzenie gabinetu

: 25 lip 2022, 14:18
autor: Ewa_Kapis
>>> Hej, powiedz mi proszę jak sprawdza się funkcja rozliczania oraz prowadzenia harmonogramu wizyt? Czy faktycznie wprowadza duże usprawnienie? Również mam duży chaos z terminami i szukam jakieś pomocy. <<<

Dla mnie te dwie funkcje, czyli rozliczanie płatności oraz harmonogram wizyt to jedne z najważniejszych funkcji dla mnie. Głównie one były wyznacznikiem zakupu tej platformy. Wprowadza ogromne usprawnienie... Naprawdę! Miałam ogromny chaos z terminami, a teraz wszystko idealnie zaplanowane. Nie zastanawiałabym się drugi raz, jeśli miałabym podjąć decyzję o zakupie ;)

Re: Prowadzenie gabinetu

: 08 sie 2022, 14:21
autor: AmeliaK73
Co do platformy medycznej przeznaczonej dla gabinetów lekarskich i mniejszych praktyk to ze swojej strony mogę podrzucić też do sprawdzenia rozwiązanie, z którego sami korzystamy -- Klinika24 (https://klinika24.pl/) ułatwia skuteczny i bezpieczny obieg dokumentów, umawianie wizyt z powiadomieniami czy też opcję wystawiania e-recept z bazą wszystkich leków. Też tworzą wizytówkę do promocji w sieci, żeby pozyskiwać kolejnych zadowolonych pacjentów ;)